gradient
nadpis
prazdne misto popis rozměry montáž využití objednávky kontakt a prodej prazdne misto

Ochranné sítě MIJU - ochranná síť univerzální a rychloupínací

rychloupínací univerzální síť

Ochranné sítě proti ptákům, na ochranu drůbeže, proti špačkům na vinice, na venkovní bazény proti listí a proti organickým nečistotám na dětská pískoviště. Ochranné sítě MIJU jsou rychloupínací, vyrobené z polyethylenu a mají 1cm oka.

Ochranná síť MIJU je rychloupínací, univerzální a dnes aktuální prevence proti ptactvu,tažným ptákům (slepice, drůbež i jiná domácí zvířata).

Ochrana proti holubům (balkóny a lodžie), ochrana proti špačkům (vinice, vinohrady), dětská pískoviště proti znečištění psy, kočkami, hlodavci i jinými nežádoucími zvířátky.

Ochranné sítě MIJU můžou také sloužit k zachycení spadaného listí a větších organických nečistot, současně ovšem nedochází k zadržování srážkové vody a následnému zahnívání zachyceného materiálu, naopak síť velmi dobře vodu propouští. Síť umožňuje rovnoměrné proudění vzduchu ze všech stran, listí proto velmi rychle prosychá a je větrem odfouknuto do terénu, kde je možno ho běžně shrabat. Je ovšem velmi důležité dobře připevnit okraj sítě k terénu, aby se listí nemohlo dostat pod síť. Vzhledem k tomu, že je síť lehká, je velmi dobře manipulovatelná. Pro výběr rozměrů sítě je důležitá délka plochy zakrytí. Šířka sítě se dá opatrně vypnout až do 5 m. Variabilita spožívá v možnosti povytažení gumy z lemu sítě a její snadné přichycení buď kolíky do měkkého terénu, nebo zachycení tzv. brzdícími plackami okolo předmětu jako je např. plot, kmen stromu, tyč, zábradlí apod.

Síť je vyrobena z polyethylenu odolného proti UV záření, teplu a mrazu. Výrobek je chráněn platným užitným vzorem. Záruční lhůta: 24 měsíců od data prodeje.